BEAUTY SAVJETNIK U LJEKARNAMA

Obožavaš skincare i voliš dijeliti savjete?
Imaš prodaju u malom prstu?

Postani

BEAUTY SAVJETNIK U LJEKARNAMA(M/Ž)

za brendove Nuxe, Isdin, Puressentiel, Arkopharma i Spring

Tražimo više izvršitelja.

ŠTO TE ČEKA?

1. Rad s kupcima:
obučen/a si u kutu i funkcioniraš kao dio tima u ljekarni. Cilj ti je:

  • potaknuti interes kupaca za proizvodima
  • prepoznavanje potreba kupaca
  • edukacija kupaca o njezi kože te preporuka odgovarajućih proizvoda
  • unapređenje prodaje i odnosa s kupcima
  • ispunjenje zadanih prodajnih ciljeva
  • izvještavanje o postignutim rezultatim

2. Rad s farmaceutima:

  • priprema i preporuka narudžbe proizvoda na prodajnom mjestu
  • uređivanje polica i briga o brandu na prodajnom mjestu
  • obilazak prodajnih mjesta te postavljanje promidžbenih materijala
  • edukacija farmaceuta o proizvodima i unapređenje odnosa

Posao je intenzivan i dinamičan. Potrebno je kontinuirano, proaktivno pristupanje kupcima kao i snalažljivost u različitim situacijama.

ŠTO OČEKUJEMO?

  • odlično snalaženje u prodaji 1 na 1
  • osnovno znanje rada na računalu (MS Office)
  • vozački ispit B kategorije i mogućnost korištenja vlastitog automobila (uz naknadu troškova) su prednost

Tražimo pojedince koji su odgovorni, fleksibilni i skloni novim izazovima.

ŠTO NUDIMO?

  • Početnu satnicu 6,00 eura + bonusi za ostvarene rezultate
  • besplatne edukacije

Ako voliš rad sa ljudima, prodaju i izazove...
Ako voliš kozmetiku, zdrav način života, ambiciozan/a si i fleksibilan/na...
ČEKAMO BAŠ TEBE!

Pogledajte kako je raditi kod nas: https://www.sabex.international/hr/karijera/,
te kako shvaćamo talent: https://www.sabex.international/hr/talent/.

Opis posla

Osobne informacije
Dodaj
Profesionalne informacije
Detalji